Prachtige merrie Khaleesi op de veiling!

Deze parel van een merrie is van Frank Spaan en heeft de afgelopen periode bij Roxana in training gestaan. In die tijd hebben ze diverse L eventing parcoursen foutloos gelopen en hebben ze mee gedaan aan de Dutch Eventing Young Horse Trials, ook daar was ze foutloos! Op dit moment wordt ze geveild bij ET Auction.

Een prachtige parel deze merrie Khaleesi van ’t Zelfert, met veel front, spijkerhard beenwerk, drie goede gangen en een fijn lichaamsgebruik. Haar chique uitstraling, gecombineerd met een werkwillige werkinstelling maakt haar een paard voor de toekomst.

Haar afstamming: Quint x Scandic

De internationaal springende Quint, goedgekeurd bij het Anglo-European Studbook, tekent voor het vaderschap van deze vijfjarige Khaleesi van ’t Zelfert. Quint heeft een Oldenburgse moederljn waarvoor steeds krachtige Holsteinse hengsten als partner zijn ingezet.

Quint was één van de mooiste, lenigste en intelligentste hengsten van de hengstenkeuring en werd alom geprezen om zijn kwaliteiten. Als eerste telg uit een degelijke stam kon hij niet op zijn familiaire lauweren rusten, vandaar dat hij nu AES gekeurd is. Vader Quintender (v. Quinar) is een internationale 1.60m springhengst die gereden wordt door Ludo Philippaerts. Quint’s moeder Amazing Chica is een staatspremiemerrie van de Holsteiner hengst Chico’s Boy.

De vader van Cewelelaleen is Scandic, de Nederlands gefokte dressuurcrack die onder Patrik Kittel zoveel furore heeft gemaakt met overwinningen op het allerhoogste dressuurniveau in de hele wereld. De imponerende voshengst, de beste hengst op de wereldranking dressuur, combineert Deen, Zweedse, Holsteins en Nederlands bloed.
Vorig bericht
Naar Strzegom
Volgend bericht
Doe dit niet met je stiften!

Met dank aan

Rutger & Dorothy Fiona Ruhe Fotografie Oma Rien †  Frances Rianne van Dasler Acupunctuur en kruidentherapie Marian & Ruud Multiklus Grootegast Johanneke, Bob & Jill Peter Lieke Christina Zorggroep Thorp van Deursen en Noble

Open chat
Kan ik je ergens mee helpen?
Hoi, kan ik je ergens mee helpen? Groetjes Serita